Katsaus menneeseen

Kuntapäättäjät 2013-2016

Tuula Lindh, valtuutettu
puh. 050 340 8363
tuula.lindh@org.lappeenranta.fi
Helena Puolakka, valtuutettu
puh. 040 561 6167
helena.puolakka@terveysfenix.fi
Pia Heilmann, varavaltuutettu
puh. 040 518 2398
Pia.Heilmann@lut.fi
Päivi Löfman, varavaltuutettu
puh. 040 594 9283
paivi.lofman@saimia.fi
Hanna Patrikainen, varavaltuutettu
puh. 050 352 1731
hanna.patrikainen@tilikeskus.net
Tiina Aalto-Huhtinen
puh. 0500 506 072
tiina.ah@gmail.com
Larisa Arminen
puh. 050 64 912
larisa.arminen@geocom.fi
Terttu Finska
puh. 045 640 7270
terttufinska@gmail.com
Leena Karvonen
puh. 040 747 1702
leena.karvonen@kymp.net
Nina Kokko
puh. 0400 525 943
ninnakokko@gmail.com
Anne-Liisa Lindgren-den Oude
puh. 050 302 8220
liisali@suomi24.fi
Marja Mansner
puh. 040 554 4355
mari.mansner@pp.inet.fi
Heidi Ravattinen
puh. 044 335 7555
heidi.ravattinen@gmail.com

Irmeli Roste
puh. 040 507 8872
irmeli.roste@jippii.fi
Eeva-Riitta Sorvali
puh. 040 756 6526
eeva-riitta.sorvali@pp.inet.fi
Marja Talka
puh. 040 162 0850
marja.talka@gmail.com
Hanna Toivanen
puh. 050 338 5205
toivasenhanna@gmail.com
Marjatta Turunen
puh. 0400 703 379
marjatta.turunen@gmail.com
Nyky Vanhanen
puh. 040 722 1597
nyky.vanhanen@gmail.com

 

2013 - Naiset tekivät historiaa

 

Lappeenrannan Kokoomusnaiset ry ja Saimaan Kokoomusnaiset ry tekivät historiaa.
Vuoden 2013 alkaen Lappeenrannassa on vain yksi naisyhdistys. Naiset ovat yhdistäneet voimansa ja ovat kaksin kerroin mahtavampia.